Marian van Dam


Ik ben buitengewoon trots op wat ons geweldige team van medewerkers en van vele vrijwilligers tot stand brengt met en voor de inwoners, ‘Samen in Heiloo’! marian.vandam@trefpuntheiloo.nl

Sabine Kuschka


Ik ben al heel wat jaren uw vertrouwde gezicht aan de balie in het Trefpunt. Als ‘spin in het web’ verzorg ik onder andere de cursistenadministratie, het secretariaat, de coördinatie van de (vriesverse) maaltijdservice en nog veel meer. Bereikbaar via sabine.kuschka@trefpuntheiloo.nl

Mirjana Simic


Sinds 1999 doe ik de financiële administratie voor Stichting Trefpunt Heiloo. Bereikbaar via mirjana.simic@trefpuntheiloo.nl.

Claudia Spit


Sinds 2008 vol enthousiasme werkzaam bij Stichting Trefpunt Heiloo als coördinator WonenPlus, Vriendschappelijk contact en de Gezelschapsbank, samen met collega Wanda beheerder van het Trefpunt. Ik ben bereikbaar via claudia.spit@trefpuntheiloo.nl

Karin van Polen


Karin van Polen, cliëntondersteuner: Inwoners kunnen bij mij terecht met vragen op het gebied van wonen, welzijn, eenzaamheid en financiën. Ik krijg veel voldoening van mijn werk en ben blij dat ik wat kan betekenen voor hulpvragers en hun mantelzorgers. Mijn mailadres: karin.vanpolen@trefpuntheiloo.nl

Wanda Vasbinder


Sinds 2011 coördineer ik met veel enthousiasme cursussen en activiteiten voor Stichting Trefpunt Heiloo. Samen met mijn collega Claudia ben ik beheerder van het Trefpunt. Ik ben te bereiken via wanda.vasbinder@trefpuntheiloo.nl

Sigrid Wijsman


Ik ben met veel plezier coördinator van de Vrijwilligers Informatie Punten Heiloo en Uitgeest. De VIP’s zijn onderdeel van Stichting Trefpunt Heiloo en gevestigd in de bibliotheek Heiloo en het gemeentehuis Uitgeest Ik ben bereikbaar via: s.wijsman@vipheiloo.nl

Ester Schotten


Ik ben Jongerenwerker in Heiloo, samen met Maarten. Je kunt bij ons terecht met al je vragen en ideeën op het gebied van jongeren in Heiloo. Ik ben te bereiken via ester@jongerenwerkheiloo.nl. Voeg je me ook toe op Facebook?

Maarten van der Molen


Samen met collega Ester ben ik werkzaam in de gemeente Heiloo voor alle jongeren en iedereen die met jongeren te maken heeft.  Mijn e-mail adres is maarten@jongerenwerkheiloo.nl.
Volg je me al op Facebook?